خلع ید

وکیل الهه پیروزفر
مشاور: وکیل الهه پیروزفر
دکتر مصطفی السان السان ناظر علمی: دکتر مصطفی السان السان

اقامه دعوی خلع ید

۱-برای طرح دعوی خلع ید باید به دادگاه محل وقوع مال غیر منقول رجوع کرد .۲-دادخواست خلع ید تنظیم می شود .۳-در دعوی خلع ید باید به اثبات مالکیت مال پرداخت، و از ادله مختلف از جمله ابراز سند مالکیت و شهادت شهود و امارات و ....می توان استفاده کرد.

کلینیک حقوقی ایران مفتخر است به اطلاع شما برساند که برای اولین بار در کشور اقدام به ایجاد مکانیزم نظارت و پیگیری در راستای استاندارد سازی خدمات وکلای محترم نموده است ، لذا شما می توانید با عضویت در سامانه کلینیک بصورت رایگان و ثبت پرونده ی خود در بخش تشکیل پرونده ، از مشاوره ی حقوقی وکلای خبره و تخصصی در حوزه ی مورد نیاز بهره مند شوید و در صورت تمایل از بین پیشنهاد های موجود یکی را انتخاب نمایید . ضمنا به هیچ عنوان نگران عدم اطلاعات کافی خود در رابطه با مسائل حقوقی و شیوه ی کار وکلا نباشید چون ما بعنوان یک تیم مجرب حقوقی تا انتهای کار در کنار شما ناظر به عملکرد وکلا خواهیم بود و پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

 

در صورتی که به پاسخ خود دست نیافتید پرسش خود را مطرح کنید
چنانچه وکیل تخصصی در این حوزه هستید خودتان را کنار این مشاوره معرفی کنید ورود / ثبت نام

کاربر گرامی: محتوای ارائه شده صرفا جهت اطلاع می باشد و در صورت اجرای مشاوره پیشنهادی و عدم حصول نتیجه ، ‏هیچگونه مسئولیتی متوجه «کلینیک حقوقی ایران» نخواهد بود.‏ و توصیه می شود هیچگاه بدون وکیل گام برندارید .