جزئیات برگزاری آزمون قضاوت ویژه کارکنان اداری قوه قضاییه (سال ۱۴۰۲)

جزئیات برگزاری آزمون قضاوت ویژه کارکنان اداری قوه قضاییه (سال ۱۴۰۲)
گلچین اخبار 1402/10/20 261

مدیرکل آموزش قوه قضاییه از جزئیات برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی بصورت برخط (آنلاین) خبر داد.

مهدی جوهری با بیان ویژگی‌های متمایز برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی بصورت برخط، گفت: برگزاری آزمون به همراه برگزاری دوره‌های جامع پیش آمادگی برخط (آنلاین) کارکنان اداری جهت شرکت در آن، از اولین تجربه‌های اداره کل آموزش قوه قضاییه بود.

وی همچنین اشاره کرد: اساتید حاضر در سلسله وبینار‌های جامع آمادگی پیش از آزمون، بعنوان طراحان سوال معرفی شده اند که نقطه قوت شرکت کنندگان جهت حضور فعال در دوره‌ها است.

جوهری اعلام کرد: آزمون تستی تبدیل وضعیت کارکنان اداری به قضایی در اوایل بهمن ماه بصورت برخط (آنلاین) در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه درخصوص کیفیت نحوه برگزاری آزمون و فرایند آن عنوان کرد: پیش از برگزاری آزمون از طریق فایل آموزشی متعاقباً نحوه شرکت در آزمون و پاسخگویی به سوالات تستی به سمع و نظر داوطلبان شرکت کننده خواهد رسید.

جوهری خطاب به شرکت کنندگان آزمون تبدیل وضعیت کادر اداری به قضایی توصیه کرد: تا زمان برگزاری آزمون فرصت مناسبی است تا تمامی شرکت کنندگان نسبت به جمع بندی مواردی که فراگرفته اند، بپردازند.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه اذعان کرد: آزمون بصورت کاملاً استاندارد برگزار خواهد شد و سوالات از مباحثی که تدریس شده است توسط اساتید مجرب دوره پیش آمادگی در بانک سوالات آزمون طراحی شده است و از هر ماده درسی حداقل ۱۰ سوال تستی مطرح شده است.

جوهری اعلام کرد: مواد امتحانی آزمون تستی اعم از بخش حقوقی، کیفری و هوش و استعداد شغلی است.

وی افزود: داوطلبان بعد از شرکت در آزمون مذکور، متعاقباً در آزمون تستی سنجش شخصیت و مصاحبه علمی و روانشناسی دعوت خواهند شد.

مدیرکل آموزش قوه قضاییه در پایان عنوان کرد: زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون در مراکز استان‌ها متعاقباً به ترتیب اعلام خواهد شد.

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است