خیرین استان مازندران ۱۲ میلیارد تومان برای آزادی ۱۳۰ زندانی کمک کردند

خیرین استان مازندران ۱۲ میلیارد تومان برای آزادی ۱۳۰ زندانی کمک کردند
گلچین اخبار 1403/01/21 261

غروب بیست و هفتمین ماه مبارک رمضان، امام جمعه بابل، رئیس کل دادگستری، مدیرکل زندان‌های مازندران، دادستان شهرستان بابل، خیرین، مدیران شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و اقشار مختلف مردم در محل هتل میزبان بابلسر دور هم جمع شدند تا در جشن گلریزان شرکت کنند.

 در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد، خیری که حتی راضی به بردن نامش در رسانه نشد مبلغ ۹ میلیارد تومان را برای آزادی ۱۳۰ زندانی مالی اهدا کرد.

علی استادی مدیرکل زندان‌های مازندران در این نشست گفت:جشن گلریزان ریشه در سنت ایرانی اسلامی ما دارد و باید از ظرفیت رسانه برای رونق بیشتر جشن‌های گلریزان استفاده کرد.

وی ادامه داد: جشن گلریزان برای گره‌گشایی از مشکل همنوعان و کمک به آزادی زندانیانی است که ناخواسته، بدون ارتکاب جرم و به دلیل بدهی مالی وارد زندان‌ها شده‌اند و باید به عنوان تکلیف الهی همه دست به دست هم بدهیم و برای آزادی این عزیزان کمک کنیم.

 استادی با اشاره به اینکه ستاد دیه نقش ویژه‌ای در مردمی‌سازی جشن‌های گلریزان دارد، گفت: ستاد دیه به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفت، چرا که نقش ویژه‌ای به عنوان حلقه میانی در مردمی‌سازی جشن‌های گلریزان دارد.

رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه تعداد دیگری زندانی به علت بدهی مالی مانند مهریه، نفقه و محکومیت مالی در زندان‌های استان به سر می‌برند و منتظرند که با کمک خیرین در جشن‌های گلریزان زمینه آزادی آن‌ها فراهم شود گفت: جشن‌های گلریزان با هدفی بزرگ برای رفع مشکل همنوعان و کمک به‌آزادی زندانیانی است که ناخواسته و بدون جرم، قصور و تقصیر و فقط به‌علت بدهی مالی وارد زندان‌ها شده‌اند.

وی همچنین افزود: در جشن گلریزان مبلغ ۳ میلیارد و ۲۵۵ میلیون تومان با کمک خیران و بنگاه‌های اقتصادی با هدف آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد که در روز‌های آینده زندانیان دیگری به آغوش خانواده باز می‌گردند. خیرین و نیکوکاران مازندرانی در این جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد و مالی ۱۲ میلیارد و ۲۵۵ میلیون تومان کمک کردند.

ثبت دیدگاه
جهت ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری شوید ورود / ثبت نام
دیدگاه ها
هنوز دیدگاهی ثبت نشده است